Оголошення

26.10.2018

УВАГА !!! ПРОХОДИТЬ ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУВАННЯ

Проходить обговорення проекту "Детальний план території вул. Миру,235-Б с. Велика Чернігівка Станично-Луганського району Луганської області земельної ділянки орієнтовної площею 0,800 га" для будівництва амбулаторії.

За більш детальнішою інформацією звертатись до головного архітектора Станично-Луганської районної державної адміністрації або до Великочернігівської сільської ради.

 

 

14.06.2018

УВАГА !!! ПРОХОДИТЬ ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУВАННЯ

Проходить обговорення проекту «Детальний план території 1,5 га кв. Молодіжний в с. Валуйське Станично-Луганського району Луганської області для будівництва та обслуговування очисних споруд» 

За більш детальнішою інформацією звертатись до головного архітектора Станично-Луганської районної державної адміністрації або до Валуйської сільської ради

 

18.05.2018

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Для організації належної та своєчасної підготовки енергетичного господарства підприємств, установ та організацій до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років інспекція Держенергонагляду вважає за необхідне звернути Вашу увагу, що тільки своєчасно розпочата та організаційно забезпечена робота може гарантувати його стале функціонування в зимовий період.

Експлуатація енергетичних установок споживачів електричної та теплової енергії має бути організована у відповідності з вимогами чинних нормативних документів, при цьому роботи з підготовки енергетичних господарства до осінньо-зимового періоду мають особливу важливість. Тому інспекція Держенергонагляду рекомендує при підготовці відповідних заходів врахувати та забезпечити до початку осінньо-зимового періоду виконання таких основних робіт:

 • ремонтів обладнання електроустановок, устаткування теплових установок та мереж у необхідних обсягах;

 • постачання палива у відповідності до технологічних потреб, створення його нормативних запасів;

 • приведення схем електропостачання до нормального режиму роботи, передбаченого проектними рішеннями;

 • укомплектування аварійного запасу обладнання, запасних частин та матеріалів, інструментів, знаряддя, засобів захисту, теплого спецодягу;

 • випробування та налагодження обладнання електроустановок, устаткування теплових установок та мереж в необхідних обсягах;

 • промивання устаткування та трубопроводів теплових мереж, центральних теплових пунктів систем теплопостачання;

 • розроблення експлуатаційних режимів роботи систем теплопостачання, а також заходів з їх забезпечення;

 • перевірку технічного стану теплових пунктів, елеваторних вузлів, насосних агрегатів, водопідігрівачів, вузлів обліку теплової енергії, контрольно-вимірювальних пристроїв та автоматики;

 • теплоізоляції споруд, інженерних об'єктів та під'їздів житлових будинків до вимог нормативної та проектної документації, що повинно забезпечити належний тепловий опір огороджувальних конструкцій, вікон, дверей в опалювальний сезон;

 • перевірку захисту засобів обліку електричної та теплової енергії до роботи в умовах низьких температур;

 • протиаварійних тренувань з відповідним персоналом;

 • комплектації робочих місць персоналу оперативною та технічною документацією;

 • організацію введення в дію протиаварійних заходів у разі їх застосування в установленому порядку;

 • у разі необхідності перегляд Актів аварійної, екологічної та технологічної броні електропостачання;

 • оновлення переліку осіб, які мають право оперативних переговорів з оперативним персоналом Станично-Луганського РЕМ та представлення їх в РЕМ.

- усунення наданих рекомендацій за результатами проведених спільних моніторингів з обов’язковим письмовим повідомленням про це Держенергонагляду у рекомендований термін.

Впровадити наказом по підприємству (установі) «Інструкцію з обліку та розслідування технологічних порушень в роботі енергетичного господарства споживачів», затверджену наказом Мінпаливенерго України від 04.08.2006 р. №270, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 22.08.2006 р. за N 993/12867.

На кожному підприємстві, установі та організації, виходячи з місцевих умов, повинні бути розроблені та введені в дію конкретні організаційні та технічні заходи (далі – Заходи), які в обов'язковому порядку повинні включати наведені вище роботи з конкретизацією обладнання, термінів виконання та осіб, відповідальних за їх виконання.

Нагадування:

Відповідно до вимог Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду, затверджених спільним наказом Міністерства палива та енергетики України і Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 р. № 620/378, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України від 31.12.2008 р. за № 1310/16001, підприємства, установи та організації зобов’язані до 01.06.2018 р. надати в інспекцію Держенергонагляду в Луганській області заходи та копії розпорядчих документів, якими ці заходи вводяться в дію. За підсумками проведеної роботи на підприємстві, установі та організації створюється комісія за участю представника інспекції Держенергонагляду у Луганській області, яка складає акт готовності енергетичного господарства до опалювального періоду не пізніше 25.09.2018 р.

Окремо надаємо Вам основні умови, щодо підписання акту стану готовності теплового господарства в опалювальний період (додаток № 1).

З приводу питань, які виникають в процесі підготовки до роботи в осінньо-зимовий період, Ви можете звертатись до інспекції Держенергонагляду у Луганській області за адресою: 92704, Луганська область, м. Старобільськ, кв. Дружби, 5/18, тел./факс (06461) 3-13-63; e-mail: qosenerqo@ukr.net.

 

 

 

Інспекція Держенергонагляду

в Луганській області

 

 

 

Додаток № 1

 

Основні умови щодо підписання акту стану готовності

теплового господарства в опалювальний період.

 

(Відповідно до Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду,

затверджених Міністерством палива та енергетики України і Міністерством з питань

житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 р. № 620/378 (далі ППТГ до ОП)

та Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж, затверджених

Міністерством палива та енергетики України від 14.02.2007 р. № 71 (із змінами і доповненнями)

(далі ПТЕ ТУ і М)).

 

 1. Наказ або розпорядження про створення комісії з перевірки готовності теплового господарства суб’єкта господарювання до опалювального періоду. В склад комісії включити представника інспекції Держенергонагляду.

 2. Розроблені заходи щодо підготовки теплового господарства суб’єкта до опалювального періоду.

 3. Наказ про призначення відповідальних осіб за технічний стан і безпечну експлуатацію теплового господарства суб’єкта, із зазначенням об’єктів за яки відповідає особа.

 4. Протоколи та (або) посвідчення про перевірку знань вимог правил ПТЕ ТУ і М та ППТГ до ОП у відповідальних осіб.

 5. Акти проведення Держперевірки вимірювальним приладам (манометри, термометри, лічильники), яки встановлені на теплових системах суб’єктів господарювання.

 6. Акти гідравлічного випробування теплових мереж та систем опалення, гарячого водопостачання, із позначенням тиску при проведенні випробування.

 7. Звернення на ім’я начальника Держенергонагляду в Луганській області Ачкасова А. С. за адресою: 92704, Луганська область, м. Старобільськ, кв. Дружби, 5/18, тел./факс (06461) 3-13-63; e-mail: qosenerqo@ukr.net, щодо направлення інспектора Держенергонагляду для участі в комісії суб’єкта господарювання із підписання акту стану готовності до опалювального періоду 2018-2019 р. Вказати контактний телефон.

 8. Оформлення і підписання акту стану готовності теплового господарства в опалювальний період членами комісії суб’єкта та закріплення підпису печаткою на кожний об’єкт, відповідно до додатку № 1 ППТГ до ОП. (не менше 2-ох примирників).

 9. Оформлення і підписання акту стану готовності теплового господарства в опалювальний період членами комісії суб’єкта та закріплення підпису печаткою ціликом на суб’єкта господарювання, відповідно до додатка № 3 ППТГ до ОП. (не менше 2-ох примирників).

 

Із виникаючими питаннями звертатися до відділу енергетичного нагляду інспекції Держенергонагляду у Луганській області: 92704, Луганська область, м. Старобільськ, кв. Дружби, 5/18, тел./факс (06461) 3-13-63 (запрошувати інспектора теплоенергетичного напрямку інспекції).