Прес-центр8 лютого 2018, 16:02

До уваги громадян !

Шановні громадяни, відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту на 2018 рік, на території смт. Станиця Луганська 14 лютого 2018 р. з 13:45 до 14:00 год. за київським часом буде здійснюватися комплексна перевірка автоматизованої системи централізованого оповіщення із запуском електросирен.

Під час проведення технічної перевірки цієї системи вмикатимуться електросирени, звучання яких відповідає сигналу цивільного захисту «Увага всім!».

З метою попередження виникнення паніки під час запуску, повідомляємо, що включення електросирен буде здійснюватися в навчальних цілях.

Просимо населення смт. Станиця Луганська та громадян що перебувають на території населеного пункту, зберігати спокій, не подаватися паніці та провокаціям.

(Примітка: «Уривчастий звук електросирен означає – “УВАГА ВСІМ!”. Почувши звучання електросирен, необхідно включити телевізор (з каналами обласного або місцевого державного телебачення), дротові радіоприймачі від «Укртелекому» або ефірні радіоприймачі (з каналами обласного або місцевого державного радіомовлення) для прослуховування повідомлень, що передаються та виконувати отримані вказівки)