Прес-центр6 листопада 2018, 08:11

Щоб подавати електронні документи, укладіть договір із Фондом соціального страхування України

Станично-Луганське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Луганській області (далі – відділення) інформує:

З 01 жовтня 2018 року оформлена заява-розрахунок та повідомлення про виплату коштів застрахованим особам можуть бути передані роботодавцем і прийняті відділенням в електронному вигляді із застосуванням електронного цифрового підпису.

З метою створення належних умов експлуатації автоматизованої інформаційної системи приймання електронних документів від страхувальників наказом виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України від 25 вересня 2018 року № 442-од затверджено Примірний договір про подання електронних документів до Фонду соціального страхування України.

Для подання заяв-розрахунків, повідомлень про виплату коштів застрахованим особам в електронному вигляді страхувальник має звернутися до відділення для укладення відповідного договору.

Створення страхувальником електронних документів здійснюється за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення.

Електронне подання документів на сьогодні реалізоване в таких програмах:

- «M.E.Doc» версія 11.00.016;

- «Арт-Звіт Плюс» версія 5.2.7 (для користувачів доступна функція подання заяв-розрахунків в електронному вигляді безкоштовно).

Відділення забезпечує відправлення страхувальнику трьох видів квитанцій:

- про одержання електронного документа, що засвідчує факт і час його одержання від страхувальника (квитанція 1);

- про надходження електронного документа, що за результатами перевірки засвідчує факт і час його відправлення відділенню (квитанція 2);

- про приймання електронного документа, що засвідчує факт і час приймання (неприймання) електронного документа та внесення його відомостей у базу даних (квитанція 3).

Спосіб подання документів визначається страхувальником на добровільних засадах, подання електронних документів надає страхувальнику право не подавати їх на паперових носіях. Водночас зберігається можливість подавати заяви-розрахунки безпосередньо на паперових носіях.

У разі подання документа в електронному вигляді із застосуванням електронного цифрового підпису роздрукована заява-розрахунок разом із наданими застрахованими особами документами, на підставі яких призначались окремі виплати та матеріальне забезпечення, зберігається у страхувальника.

 

За більш детальною інформацією звертайтеся до Станично-Луганського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області за адресою: смт. Станиця Луганська, вул. Горького, 2Б, тел.: 31-3-97.