Прес-центр12 серпня 2019, 14:08

Щодо підготовки закладів освіти до роботи у новому 2019-2020 навчальному році

З метою здійснення якісної підготовки закладів освіти до організованого початку нового навчального року та роботи в осінньо-зимовий період 2019—2020 навчального року заклади освіти проводять планову підготовку. Сьогодні в районі налічується 22 заклади загальної середньої освіти, 2 філії, 9 дошкільних закладів, 2 – позашкільних.

В усіх закладах освіти проведені косметичні ремонти класних приміщень, рекреацій, їдалень, спортивних залів.

У Широківській ЗОШ проведено капітальний ремонт каналізаційної системи їдальні, частковий ремонт даху спортивної зали, а також капітальний ремонт спортзалу. Зроблено частковий ремонт даху, капітальний ремонт ганку та коридору, замінена система каналізації, замінено 7 дверей та 2 вікна. у Сотенському НВК.

Капітально відремонтовані сходи на запасних виходах, частково замінені труби водопроводу у їдальні та труби опалення у Валуйській ЗОШ № 2.

Зроблені косметичні ремонти їдалень Чугинської ЗОШ, Вільхівської ЗОШ, Нижньотеплівської ЗОШ, Верхньобогданівської філії, Валуйської ЗОШ № 2. У Валуйській ЗОШ № 1 проведено заміну каналізаційної системи та мийок. У Валуйській ЗОШ № 2 встановлена фільтрувальна система.

Відремонтовані спортзали Артемівського НВК, Верхньобогданівської філії, Сотенського НВК.

Замінено лінолеум у коридорах Валуйської ЗОШ № 2 (частково), у трьох класах Широківської ЗОШ, у двох класах Сотенського НВК.

У Передільській ЗОШ пробурена свердловина.

Завершуються роботи з капітального ремонту внутрішніх туалетів І поверху із заміною 5 дверей Станично-Луганської ЗОШ № 1 (202 071,0 тис грн.) та ІІ поверху Широківської ЗОШ (192 004 тис грн) за кошти державного бюджету та виділені кошти з місцевого бюджету на ремонт внутрішніх туалетів ІІ поверху Станично-Луганської ЗОШ № 1 (200,0 тис грн.). Для ремонту бойлерної Станично-Луганській ЗОШ № 1 депутати виділили 200,0 тис грн.

На суму 50 тис грн облаштовано кабінет української мови у Теплівському НВК.

У Кіндрашівській ЗОШ облаштована кімната психологічного розвантаження для дітей.

На ремонт роздягалень та туалетів ДЮСШ витрачено 678,4 тис грн.

Планується провести капітальний ремонт даху Чугинської ЗОШ. З районного бюджету виділено 1 094 768,00 грн, проведена тендерна процедура та визначено підрядну організацію для ремонту даху. Після оскарження, протягом 10 днів, буде підписуватися угода.

Для ремонту коридору блоку початкових класів Вільхівської ЗОШ з місцевого бюджету виділено 130 тис грн.

На виготовлення проектно-кошторисної документації на ремонт даху Нижньотеплівської ЗОШ виділено 119 тис грн., на частковий ремонт даху Петропавлівської СШ № 2 – 38,8 тис грн.

За рахунок освітньої субвенції:

 • проведено оснащення ресурсної кімнати Широківської ЗОШ – 50, 800 грн.;

 • для 24 шкіл закуплено оснащення для кабінетів математично – природничого циклу (157,05 тис грн);

 • проведена закупівля україномовних дидактичних матеріалів для шкіл з мовами національних меншин (19 шкіл), загальна сума – 381,22 тис грн.;

 • придбано дидактичні матеріали для 1 класу НУШ – 233,72 тис. грн.;

 • укладено угоду на придбання сучасних меблів за рахунок освітньої субвенції на суму 280,018 тис. грн.

Депутати районної ради розподілили залишок освітньої субвенції, з якої 1 млн грн. на придбання інтерактивних комплексів для 1 класів НУШ, які згідно угоди повинні бути поставлені у заклади освіти в кожному 1 класі до 1 вересня та 1 млн на придбання 6 комп’ютерних класів, проведений тендер.

Для ДЮСШ придбано багатофункціональний пристрій (5 099 грн).

Для ресурсної кімнати Широківської школи – багатофункціональний пристрій, ламінатор, телевізор, планшет, меблі на загальну суму 52 000 грн.

Для покращення підвезення дітей до місця навчання і додому з місцевого бюджету виділено 1, 172, 00 тис грн на придбання 2-х шкільних автобусів на умовах спів фінансування.

Заклади дошкільної освіти також підготовлені до початку навчального року.

Проведені косметичні ремонтні роботи групових, харчоблоків, рекреацій. На якісному рівні відремонтовано харчоблок у Ст-Луганському ДНЗ № 2 «Топольок», Валуйському ДНЗ «Золота рибка», групові приміщення у Кіндрашівському ДНЗ «Казка». Частково на закупівлю будівельних матеріалів витрачено кошти місцевого бюджету.

Для поліпшення матеріальної бази закладів дошкільної освіти придбано 10 багатофункціональних пристроїв (кольорові принтери) на суму 104 480,0 грн та 10 ноутбуків (122 370,0 грн).

У серпні отримані підручники для 2, 6 та 11 класів, всього 59 найменувань, загальна кількість – 4 863 шт.

Укладено угоду на придбання 125 т вугілля на загальну суму 399 998,0 грн, 54 т.

У службі Держенергонагляду підписані акти готовності теплового господарства до роботи в опалювальний сезон 2019/20 навчального року. Проводиться планова перевірка газових сигналізаторів та лічильників.

Разом з тим, залишається низка проблем капітального характеру, а саме:

 • Капітальний ремонт дахів Петропавлівської СШ № 2, Нижньотеплівської ЗОШ, Валуйської ЗОШ № 2, Комишненського НВК;

 • Виніс котельних з підвальних приміщень Красноталівського НВК, Верхньобогданівського НВК, Передільської ЗОШ;

 • Заміна 20 вікон у Талівському НВК;

 • Капітальний ремонт системи опалення Валуйської ЗОШ № 2, Вільхівської ЗОШ, Талівського НВК;

 • Обробка горіщаних приміщень протипожежним складом;

 • Установка протипожежної сигналізації Станично-Луганської ЗОШ №