Прес-центр26 липня 2019, 08:07

Станично-Луганське управління ГУ ДФС у Луганській області інформує

З легальних доходів до бюджетів сплачено понад 107 мільйонів гривень ПДФО

За підсумками шести місяців 2019 року платниками Станично-Луганського, Біловлдського та Міловських районів до бюджетів усіх рівнів сплачено 107 мільйонів 347 тисяч гривень податку на доходи фізичних осіб. Таким чином з легальних доходів до бюджетів спрямовано на 19 відсотків більше ПДФО ніж у минулому році, - інформує начальник Станично-Луганського управління ГУ ДФС у Луганській області.

Позитивний фінансовий результат від заходів у напрямку детінізації економіки, зокрема, ринку праці-очевидний.

Тому під час кожної зустрічі з представниками підприємницької спільноти фахівці управління обов’язково акцентують увагу на важливості легального працевлаштування та дотримання законодавчих вимог при здійсненні оплати праці. Маючи офіційне робоче місце, кожен працівник може розраховувати на соціальну допомогу держави у випадку втрати працездатності, а також гідне пенсійне забезпечення в майбутньому. 

Спрощенці Станично-Луганського , Біловодського та Міловських районів стабільно збільшують сплату єдиного податку

Підприємці-спрощенці Станично-Луганського управління протягом січня-червня 2019 року спрямували до місцевих бюджетів 16.8 мільйона гривень єдиного податку, - інформує Станично-Луганське управління ГУ ДФС у Луганській області.

Тенденцію збільшення надходжень єдиного податку проти аналогічного періоду торік в районах фіксують з початку фінансового року, - констатують в Станично-Луганському управлінні ГУ ДФС у Луганській області.

«Чимало підприємців, котрі обрали спрощену систему оподаткування, належать до так званого мікробізнесу, внесок якого до місцевих бюджетів дуже вагомий. А це означає, що такі бізнес-ініціативи повинні мати підтримку з боку органів місцевої влади та належні умови для здійснення господарської діяльності. Дбаючи про комфорт для легального бізнесу, громада і держава отримують належні кошти до бюджету і легальні робочі місця», - наголошує начальник Станично-Луганського управління ГУ ДФС у Луганській області Сергій КАЛІНІН.

Як розповів керівник управління, позитивна динаміка за підсумками шести місяців поточного року характеризує ситуацію зі сплатою єдиного податку серед усіх груп суб’єктів підприємництва-спрощенців.

Як свідчить аналітика, з початку року підприємці-фізичні особи спрямували до місцевих бюджетів 6.7 мільйона гривень єдиного податку, юридичні особи-0.8 мільйона гривень єдиного податку. Тим часом, сільськогосподарські товаровиробники, які працюють в умовах четвертої групи єдиного податку, додали громадам понад 9.3 мільйона гривень єдиного податку.

До уваги платників акцизного податку!

 

Державна фіскальна служба України повідомляє, що 23.07.2019 будуть проводитися регламентні роботи в системі електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового, пов’язані з тим, що з дня опублікування (Офіційний вісник України від 23.07.2019 – 2019 р., № 55) набуває чинності наказ Міністерства фінансів України від 19.06.2019 № 262 «Про затвердження форм заяви про реєстрацію платника акцизного податку з реалізації пального або спирту етилового та/або акцизних складів, акцизної накладної, розрахунку коригування акцизної накладної, заявки на поповнення (коригування) залишку пального, заявки на поповнення (коригування) залишку спирту етилового, Порядку заповнення акцизної накладної, розрахунку коригування акцизної накладної, заявки на поповнення (коригування) залишку пального, заявки на поповнення (коригування) залишку спирту етилового», який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 09 липня 2019 року за номером 753/33724.

До уваги платників акцизного податку!

Державна фіскальна служба України повідомляє.

Відповідно до пункту 23 підрозділу 5 розділу ХХ Податкового  кодексу України:

Для розподілу обсягів залишків пального, що обліковуються у платників податку в системі електронного адміністрування реалізації пального, між акцизними складами / акцизними складами пересувними, де такі обсяги залишків пального знаходяться фактично станом на 1 липня 2019 року:

а) платники податку та суб'єкти господарювання, які з 1 липня 2019 року не підпадають під визначення платників податку відповідно до пункту 212.1 статті 212 цього Кодексу та у яких станом на 16 липня 2019 року в системі електронного адміністрування реалізації пального обліковуються обсяги залишків пального, зобов'язані скласти акцизні накладні в двох примірниках на такі обсяги пального, перший примірник зареєструвати в Єдиному реєстрі акцизних накладних з 16 до 20 липня 2019 року (включно), із зазначенням в акцизних накладних акцизних складів / акцизних складів пересувних, де такі обсяги пального фактично знаходилися станом на 1 липня 2019 року, та розпорядників таких акцизних складів / акцизних складів пересувних шляхом заповнення обов'язкових реквізитів акцизної накладної, передбачених підпунктами "г", "ґ", "з" та "и" пункту 231.1 статті 231 цього Кодексу;

б) після виконання платником податку вимог підпункту "а" цього пункту щодо відповідного розпорядника акцизного складу / акцизного складу пересувного такий розпорядник акцизного складу / акцизного складу пересувного зобов'язаний з 16 до 22 липня 2019 року (включно) зареєструвати в Єдиному реєстрі акцизних накладних другий примірник отриманої акцизної накладної, складеної платником податку згідно з підпунктом "а" цього пункту.

Обсяги ввезеного на митну територію України пального або спирту етилового з 1 до 15 липня 2019 року (включно) обліковуються в системі електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового в такій послідовності:

1) 16 липня 2019 року зараховуються автоматично на підставі оформлених належним чином митних декларацій у розрізі платників податку та умов оподаткування пального або спирту етилового за кожним кодом товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД;

2) з 16 до 22 липня 2019 року (включно) розподіляються між акцизними складами пересувними, що використовуються під час такого ввезення, на підставі акцизних накладних, зареєстрованих у Єдиному реєстрі акцизних накладних, складених платником податку - розпорядником таких акцизних складів пересувних.

При цьому наказом Міністерства фінансів України від 19.06.2019 р. № 262, зареєстрований в Мін’юсті від 09.07.2019 за № 753/33724 (далі — Наказ №262) затверджено форми:акцизної накладної, розрахунку коригування акцизної накладної, заявки на поповнення (коригування) залишку пального, заявки на поповнення (коригування) залишку спирту етилового, а також Порядок заповнення акцизної накладної, розрахунку коригування акцизної накладної, заявки на поповнення (коригування) залишку пального, заявки на поповнення (коригування) залишку спирту етилового, який станом на 20 липня 2019 року (граничний термін реєстрації першого примірника акцизної накладної в Єдиному реєстрі акцизних накладних)не опубліковано.

З метою забезпечення прав платників та дотримання норм  чинного законодавства реєстрацію перших примірників акцизних накладних в Єдиному реєстрі акцизних накладних буде продовжено на п’ять днів з дня опублікування Наказу №262 та відповідно других примірників акцизних накладних буде продовжено на сім днів з дня опублікування Наказу №262.