Прес-центр11 вересня 2017, 16:09

Уряд удосконалив механізм розрахунків бюджетних установ і організацій з ТОВ "Луганське енергетичне об'єднання" за електричну енергію. Реалізація рішення Уряду сприятиме безперебійному електропостачанню бюджетних організацій та установ на території Лугансь

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 30 серпня 2017 р. № 664

Київ

Про внесення змін до пункту 1 
постанови Кабінету Міністрів України 
від 6 липня 2016 р. № 447

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 6 липня 2016 р. № 447 “Питання проведення розрахунків за спожиту електричну енергію з постачальником електричної енергії товариством з обмеженою відповідальністю “Луганське енергетичне об’єднання” (Офіційний вісник України, 2016 р., № 57, ст. 1973) такі зміни:

в абзаці другому слово “електричну” замінити словами “активну електричну”, а слова “відкритий товариством в установленому порядку небюджетний рахунок” — словами “відкриті товариством в установленому порядку небюджетні рахунки”;

абзац четвертий замінити абзацами такого змісту:

“під час проведення розрахунків з товариством за перетікання реактивної електричної енергії бюджетні кошти перераховуються через відкриті товариством в установленому порядку небюджетні рахунки в органі Державної казначейської служби. Кошти із зазначених рахунків спрямовуються на погашення основного боргу за кредитами, внесення плати за користування кредитами, сплату податків, фінансування інвестиційної програми, розрахунки з державним підприємством “Енергоринок” за кредиторською заборгованістю та на виплату заробітної плати.

Передбачений цим пунктом механізм проведення розрахунків застосовується також для розрахунків, що проводяться відповідно до Порядку перерахування деяких субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг, субсидій та компенсацій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 січня 2005 р. № 20 (Офіційний вісник України, 2005 р., № 2, ст. 88; 2009 р., № 5, ст. 123).”.

 

 

Прем’єр-міністр України                                                   В. ГРОЙСМАН