Управління соціального захисту населення

 

Розпорядженням голови райдержадміністрації від 30.05.2018 № 204 затверджено склад районної комісії для розгляду заяв деяких категорій осіб про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення.

Відповідно чинного законодавства зазначена грошова компенсація виплачується особам, які перебувають на квартирному обліку в органах місцевого самоврядування за місцем проживання. До цієї категорії осіб належать сім’ї загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, особи з інвалідністю I-II групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції; внутрішньо переміщенні особи, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, деякі категорії осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав.

Більш детальнішу інформацію про порядок, умови та перелік необхідних документів для отримання грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення можна отримати в управлінні соціального захисту населення або за телефонами (06472) 31345, (06472) 31348, 066 80 90 104.