Прес-центр13 квітня 2018, 13:04

До уваги, щодо забезпечення дотримання «сезону тиші»

У 2015 році були прийняті Закони України, які посилюють відповідальність за порушення законодавства про охорону тваринного і рослинного світу. Так, відповідно до статті 39 Закону України «Про тваринний світ» підприємства, установи, організації і громадяни при здійсненні будь-якої діяльності, що впливає або може вплинути на стан тваринного світу, зобов’язані забезпечувати охорону середовища існування, умов розмноження та шляхів міграції тварин.

Отже, звертаємо увагу всіх користувачів мисливських угідь в межах району, а також установ, організацій і громадян на заборону у період масового розмноження диких тварин, з 1 квітня до 15 червня, проведення робіт і заходів у природному середовищі, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою (стрільба, проведення вибухових робіт, феєрверків, санітарних рубок лісу, використання моторних маломірних суден, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах).

За порушення цих вимог винні особи можуть бути притягнені до відповідальності згідно зі ст. 87 КУпАП за якою передбачено накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу від тридцяти (510 грн) до п’ятдесяти (850 грн), а на посадових осіб – від п’ятдесяти (850 грн) до сімдесяти (1190 грн) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Шановні громадяни, ставлення до довкілля - це показник цивілізованості і людяності нації. Пам'ятайте, що охороняючи і захищаючи рідну природу, братів наших менших, ми захищаємо й себе і свою країну!